טלפון: 050-6690727 | אימייל: noanh1@gmail.com

הפעלת המנוף הפנימי

השבוע פגשתי אישה מקסימה שהגיעה בפעם הראשונה בחייה לאימון אנרגטי אצלי בקליניקה. תוך כדי עבודה איתה עלו בי דימויים לעבודה אנרגטית שעשויים לעזור לחלק מכן להחליט שהנה הגיע הזמן שלכם להתנסות בזה גם…

האישה המרשימה הזו הגיעה עם מטענים רגשיים כבדים מאד.. טרדות, דאגות, כעסים וכאב שהיא סוחבת על עצמה כבר שנים ארוכות. כמו כל אדם אחר שאני פוגשת, מיד אני יכולה להרגיש באיזה מצב אנרגטי נמצא האדם מולי..  היה לי ברור שמרוב שהייתה עמוסה, בקושי נשאר בה כוח.

חשבתי שהדבר דומה לריקון משאית אשפה. בשביל לרוקן את תכולתה יש להפעיל מנוף פנימי המרים את המכולה כך שהאשפה תוכל להתרוקן ממנה.                      באותו האופן בכדי לרוקן משא כבד ככל שיהיה, עלינו למצוא בתוכנו את "המנוף" או המוטיבציה הפנימית לעשייה והתפתחות.
אצל המטופלות שלי אני מזהה את זה בטלפון הראשון שלהן אלי.. כמה קָשָׁה לפעמים ההחלטה להרים טלפון ולבקש עזרה.. אבל ללא הכוח הפנימי הזה שום עבודה לא תוכל להתבצע..

איזה משא אתם הייתם רוצים לשחרר?                                                            הפעילו את המנוף ועזרו לעצמכם לחוות יותר שלווה, יותר שמחה ויתר חיות.. אני כאן מחכה לכם ממש קרוב מעבר לקו

השאר תגובה