טלפון: 050-6690727 | אימייל: noanh1@gmail.com

שאלה קטנה אפשרויות עצומות

קליניקה שלי אני אוהבת לשלב טכניקות ריפוי ואימון שונות. לאחרונה אני משלבת שיטה קסומה הנקראת אקסס קונשסנס המלמדת לא רק טיפולים פיזיים ואנרגטיים אלה גם שינוי חשיבה של ממש..
אחד הכלים הפשוטים אך עוצמתיים מאד היא השאלה: "מה עוד אפשרי?" בכל מצב ניתן לעצור ולשאול את השאלה.. עצם הפתיחות שלנו ל"מה עוד אפשרי?" פותחת אפשרויות במציאות שלנו..
כדי שתאמינו שזה לא סתם… שמעו סיפור שקרה לי השבוע…
אישה מקסימה שלא הכרתי התקשרה לקנות ממני ספר. אחרי שיחה קצרה היא החליטה שהיא רוצה שני ספרים אחד לעצמה ואחד מתנה לחברה שאמורה להגיע לביתה בחול המועד.. בגלל שהיה כבר ערב חג.. לא ניתן היה לבקש מחברת המשלוחים שלי שיגיע אליה בזמן.. בעיה! מה עושים? שואלים:"מה עוד אפשרי?"
התחלתי לחפש בקבוצות חברים שלי אם מישהו מגיע לעיר אליה הספר הוזמן.. אחרי כחצי שעה של חיפוש צץ פתרון שאילו היה נכתב כתסריט לסרט היה יוצא לא אמין בעליל.
הבחורה שעזרה לי עם המשלוח הזה הייתה מדריכה של ביתי בשנה שעברה. מאז יש ביניהן קשר אבל לא יומיומי. באותו היום נסעה הביתה מהלימודים אל אותה העיר עצמה… אבל… לא היה לה אוטובוס ישיר ולכן נאלצה להחליף אוטובוסים כאן באשקלון!!! מיד נסענו לפגוש אותה בתחנה…
אבל כאן לא נגמרות ההפתעות… מתברר שהאישה שקנתה ממני את הספרים לא פחות ולא יותר עובדת בעסק של ההורים של המדריכה של ביתי…
באותו הערב הספרים היו בידיה של הלקוחה שלי ואני עדיין בפה פעור מכוחה של שאלה ומכוחו של היקום לארגן הכל גם מעבר למה שנראה לנו כאפשרי.
אז מה עוד אפשרי עבורכם היום?
 
תודה לצלמת המוכשרת קיטי לוי

השאר תגובה